Menu Dodaj ogłoszenie

Definicje:

 1. Platforma ogłoszeniowa – portal www.dobrzesprzedam.pl służący do eksportu ogłoszeń na wybrane portale ogłoszeniowe z rynku nieruchomości.

 2. Wydawcą i administratorem platformy ogłoszeniowej www.dobrzesprzedam.pl jest firma Broker-NET Tomasz Wąsik, Ostrów 202, 37-550 Radymno, NIP: 792 227 90 37.

 3. Współpracujące portale – portale rynku nieruchomości z którymi Broker-NET zawarł umowę na publikację ogłoszeń klientów.

 4. Klient – osoba fizyczna lub prawna dodająca ogłoszenie za pośrednictwem platformy ogłoszeniowej www.dobrzesprzedam.pl

 5. Ogłoszenie – treść promująca nieruchomość, wpisana w formularzu za pośrednictwem platformy ogłoszeniowej www.dobrzesprzedam.pl

Ogłoszenia dotyczące nieruchomości przyjmowanie do publikacji ogłoszeń w internetowej platformie ogłoszeń publikowane są  w oparciu o zasady:

 1. Ogłoszenia powinny być pisane w języku polskim, z zachowaniem norm ortograficznych i składniowych.

 2. Ogłoszenie wraz ze zdjęciami zostanie rozesłana automatycznie (za pomocą programu do transportu danych) z portalu www.dobrzesprzedam.pl do współpracujących z Wydawcą portali.

 3. Administratorem wszystkich ogłoszeń na oferowanych portalach są poszczególne portale na których ukazały się ogłoszenia.

 4. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń.

 5. Wydawca nie działa jako pośrednik nieruchomości kojarzący strony transakcji i nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez strony.

 6. Wydawca nie kontroluje wiarygodności osób zamieszczających ogłoszenia. Kontrahenci dokonują transakcji na własne ryzyko.

 7. Wydawca oprócz jednorazowej opłaty za zamieszczenie ogłoszenia nie pobiera żadnych innych opłat.

 8. Wydawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za żadne szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji.

 9. Wydawca nie bierze udziału w sporach powstałych między stronami, a wszelkie spory  dotyczące treści ogłoszeń i zawartej lub niedoszłej do skutku transakcji rozwiązują między sobą sami Klienci.

 10. Ogłoszenia muszą być zgodne z prawem lub zasadami współżycia społecznego (dobrymi obyczajami).

 11. Zabronione jest wykorzystywanie platformy ogłoszeniowej do dystrybucji materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre imię osób  trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym.

 12. Wydawca zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia, które łamie obowiązujące prawo lub zapisy niniejszego regulaminu.

 13. Wydawca zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia, które reklamuje serwis konkurencyjny.

 14. Dane osobowe ogłoszeniodawców podawane są dobrowolnie.

 15. Wszelkie dane pochodzące od ogłoszeniodawców są przetwarzane dla potrzeb realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim.

 16. Klienci wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 20.08.1997.(Dz.U. Nr101 poz.926 z 2002roku).

 17. Wydawca nie daje gwarancji na ukazywanie się nieruchomości komercyjnych oraz działek/gruntów na sprzedaż/wynajem na niektórych portalach oznaczonych gwiazdką. Prosimy o dokładne zapoznanie się z listą portali, na których będzie wystawiona Państwa nieruchomość.

 18. Usługę strony uznają za wykonaną po ukazaniu się ogłoszenia przesłanego do realizacji przez ogłoszeniodawcę na minimum osiemdziesięciu procentach z ilości oferowanych portali.

 19. Po realizacji ogłoszenia w internecie, klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od zrealizowanej umowy i zwrotu uiszczonej opłaty abonenckiej.

 20. Ogłoszenie ukaże się w wybranych przez klienta portalach w ciągu 48 godzin.

 21. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników i klientów portalu ogłoszeniowego www.dobrzesprzedam.pl Aktualna wersja regulaminu jest dostępna na stronie portalu ogłoszeniowego www.dobrzesprzedam.pl w zakładce „Regulamin”.

 22. Wydawca w zamawianej usłudze nie przewiduje wyszukiwania linków do ogłoszeń i przesyłania ich zamawiającemu usługę.

 23. Wydawca nie odpowiada za awarie portali współpracujących, na których publikowane są ogłoszenia i nie ponosi odpowiedzialności, jeśli ogłoszenie nie ukazało się z winy tego portalu.

 24. Przesłanie ogłoszenia do realizacji, opłacenie abonamentu i publikacja ogłoszenia przez ogłoszeniodawcę jest jednoznaczna z tym, iż klient w pełni akceptuje  niniejszy regulamin.

 25. W portalach regionalnych widoczne są ogłoszenia pochodzące z danego regionu Polski (np. ogłoszenie nieruchomości położonej w Krakowie publikowane będzie w portalach regionalnych województwa Małopolsikego). W portalach o zasięgu ogólnopolskim publikowane są ogłoszenia z całej polski. 

 26. Publikacja ogłoszeń jest płatna, zgodnie z cennikiem usług.

 27. Klient może wyróżnić ogłoszenie oraz wyeksponować ogłoszenie na stronie głównej platformy ogłoszeniowej za dodatkową opłatą, zgodnie z cennikiem usług.

 28. Na prośbę Klienta wystawiana jest faktura VAT.

 29. Klient wyraża zgodę na wystawieni faktury bez jego podpisu i przesłanie drogą mailową na wskazany w prośbie adres mailowy.

 30. Klient wyraża zgodę na otrzymywanie maili: przypominających o możliwości dodania ogłoszenia, kończącym się okresie publikacji, sposobach płatności za ogłoszenia. 

 31. Publikacja ogłoszeń następuje na okres 30 dni lub inny okres, zgodnie z regulaminem portalu na którym ukazuje się ogłoszenie. 

Współpracujące portale:

morizon.pl, gratka.pl, Szybko.pl, Gumtree.pl, Dobrzesprzedam.pl, noweinwestycje.pl, domy.pl, oferty.net, komercyjnie.pl, nportal.pl, znajdzto.pl, gazetawroclawska.pl, pomorska.pl, nowosci.com.pl, expressbydgoski.pl, kurierlubelski.pl, gazetalubuska.pl, expressilustrowany.pl, dzienniklodzki.pl, dziennikpolski24.pl, gazetakrakowska.pl, polskatimes.pl, to.com.pl, nto.pl, nowiny24.pl, poranny.pl, wspolczesna.pl, dziennikbaltycki.pl, gp24.pl, dziennikzachodni.pl, echodnia.eu, gloswielkopolski.pl, gk24.pl, gs24.pl, szybkokomercyjne.pl, nieruchomosci-na-sprzedaz.pl, nieruchomosci-do-wynajecia.pl, szybkostancje.pl, nieruchomosci-polska-24.pl, nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl, nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl, nieruchomosci-lubelskie-24.pl, nieruchomosci-lubuskie-24.pl, nieruchomosci-lodzkie-24.pl, nieruchomosci-malopolskie-24.pl, nieruchomosci-mazowieckie-24.pl, nieruchomosci-opolskie-24.pl, nieruchomosci-podkarpackie-24.pl, nieruchomosci-podlaskie-24.pl, nieruchomosci-pomorskie-24.pl, nieruchomosci-slaskie-24.pl, nieruchomosci-swietokrzyskie-24.pl, nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl, nieruchomosci-wielkopolskie-24.pl, nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl


 

Cennik: 

Opłaty za 30 dni publikacji:

Basic Pakiet 0 zł brutto - Dobrzesprzedam.pl, notka24.pl, sprzedajemy.pl, sprzedawacz.pl, okolica.pl, bezposrednio.com

Optimal Pakiet 49 zł brutto -  Szybko.pl, Dobrzesprzedam.pl, notka24.pl, sprzedajemy.pl, sprzedawacz.pl, okolica.pl, bezposrednio.com, szybkokomercyjne.pl, nieruchomosci-na-sprzedaz.pl, nieruchomosci-do-wynajecia.pl, szybkostancje.pl, nieruchomosci-polska-24.pl, nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl, nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl, nieruchomosci-lubelskie-24.pl, nieruchomosci-lubuskie-24.pl, nieruchomosci-lodzkie-24.pl, nieruchomosci-malopolskie-24.pl, nieruchomosci-mazowieckie-24.pl, nieruchomosci-opolskie-24.pl, nieruchomosci-podkarpackie-24.pl, nieruchomosci-podlaskie-24.pl, nieruchomosci-pomorskie-24.pl, nieruchomosci-slaskie-24.pl, nieruchomosci-swietokrzyskie-24.pl, nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl, nieruchomosci-wielkopolskie-24.pl, nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl

Premium Pakiet 99 zł brutto - morizon.pl, gratka.pl, Szybko.pl, Dobrzesprzedam.pl, lento.pl, notka24.pl, sprzedajemy.pl, sprzedawacz.pl, okolica.pl, bezposrednio.com, noweinwestycje.pl, domy.pl, oferty.net, komercyjnie.pl, nportal.pl, znajdzto.pl, gazetawroclawska.pl, pomorska.pl, nowosci.com.pl, expressbydgoski.pl, kurierlubelski.pl, gazetalubuska.pl, expressilustrowany.pl, dzienniklodzki.pl, dziennikpolski24.pl, gazetakrakowska.pl, polskatimes.pl, to.com.pl, nto.pl, nowiny24.pl, poranny.pl, wspolczesna.pl, dziennikbaltycki.pl, gp24.pl, dziennikzachodni.pl, echodnia.eu, gloswielkopolski.pl, gk24.pl, gs24.pl, szybkokomercyjne.pl, nieruchomosci-na-sprzedaz.pl, nieruchomosci-do-wynajecia.pl, szybkostancje.pl, nieruchomosci-polska-24.pl, nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl, nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl, nieruchomosci-lubelskie-24.pl, nieruchomosci-lubuskie-24.pl, nieruchomosci-lodzkie-24.pl, nieruchomosci-malopolskie-24.pl, nieruchomosci-mazowieckie-24.pl, nieruchomosci-opolskie-24.pl, nieruchomosci-podkarpackie-24.pl, nieruchomosci-podlaskie-24.pl, nieruchomosci-pomorskie-24.pl, nieruchomosci-slaskie-24.pl, nieruchomosci-swietokrzyskie-24.pl, nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl, nieruchomosci-wielkopolskie-24.pl, nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl