Menu Dodaj ogłoszenie

Cena: 1 zł

Cena za m2: 0 zł

Telefon kontaktowy: 608691408

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

*
*
*
*
Wyślij

Lokalizacja

podkarpackie
Rzeszów
Rzeszów
35-065
-
Szpitalna 5
Zobacz na mapie

Lokal użytkowy

Wtórny
2100 m2
1 zł

Szczegóły

usługowy
-
3
-
-
Bezpłatnie sprawdź swoją zdolność kredytową »

Opis

NA SPRZEDAŻ dwa lokale o łącznej powierzchni ok. 2100 m2 mieszczące się w Rzeszowie przy ul. Szpitalnej 5,7,9 (ścisłe centrum miasta).
Przedmiotem sprzedaży jest powierzchnia parteru - 1045m2 oraz powierzchnia piwnic 1054,69m2 - możliwość osobnego użytkowania.
Lokal o pow. 1045m2 usytuowany na parterze budynku składa się z powierzchni stanowiącej otwartą przestrzeń oraz zaplecza magazynowego, socjalnego i biurowego - stan bardzo dobry. Wyposażony w niezbędne instalacje, na podłodze posadzka–terakota, na ścianach tynki szpachlowe, malowane. Lokal jest w pełni przystosowany do zagospodarowania na dowolną funkcję, a duża otwarta przestrzeń daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza. Obok wejścia głównego pochylnia dla osób niepełnosprawnych. Ostatnim najemcą przez 10 lat była Biedronka.
Natomiast lokal o pow. 1054,69m2 położony na poziomie piwnic jest w bardzo dobrym stanie. Z powodzeniem funkcjonuje tam pierwsza w Rzeszowie wrotkarnia. Wjazd do tej powierzchni przez niewielkie podwórze wyłożone kostką brukową. Standard budynku bardzo wysoki.
Powyższe lokale to perełka wśród nieruchomości, jedyna tak duża powierzchnia w rynku i okolicy, stanowiąca potężne możliwości dla ciekawych przedsięwzięć kulturowo – rozrywkowych, usługowych, handlowych, gastronomicznych, biurowych czy medycznych.
Zapraszam do zapoznania się z niniejszą propozycją osobiście

Polecane oferty

Zobacz więcej ofert